Корзина
39 отзывов
Контакты
Магазин "ИнтерДом"
+38096309-31-40
+38093621-78-19
Данил, Дарья
УкраинаКиевская областьБелая Церковь

Щелкунчик двухцветная приманка тесто от крыс и мышей 250 г оригинал

Щелкунчик двухцветная приманка тесто от крыс и мышей 250 г оригинал
 • Под заказ
 • Код: 8855716

16,76 грн.

Щелкунчик двухцветная приманка тесто от крыс и мышей 250 г оригинал
16,76 грн.
Под заказЩелкунчик двухцветная приманка тесто от крыс и мышей 250 г оригинал
Купить
+38096309-31-40
 • +38093621-78-19
Купить
+38096309-31-40
 • +38093621-78-19
 • График работы
 • Адрес и контакты

Щелкунчик двухцветная приманка тесто от крыс и мышей 250 г оригинал

 

ЗАСІБ РОДЕНТИЦИДНИЙ "ЩЕЛКУНЧИК" ТІСТОВА ПРИНАДА З АРОМАТОМ СИРА ТА АРАХІСУ.

 1. Знищує гризунів на 100%.
 2. Приманює мишей та пацюків.
 3. Засіб уже готовий до застосування.
 4. Сучасні технологіх рецептури та пакування забезпечуюсть застосування засобу в приміщеннях та на відкритому просторі без зниження ефективності.
 5. У засобі використані речовини останнього покоління: бродіфакум, феромони, сирний та арахісовий ароматизатор, муміфікатор.

Препаратна форма: тістоподібна речовина у фильтр-пакеті.

Склад: суміш харчових компонентів, приваблювачі, гіркота, інші допоміжні речовини, діюча речовина ― бродіфакум (0,005%).

Призначення: для знешкодження мишовидних гризунів (пацюків, мишей) у побутових умовах. Засб дієвий навіть у випадку резистентності (звикання) гризунів до інших принад. Миші та пацюки з легкістю приваблюються особливими речовинами, що знаходяться у засобі і гинуть протягом 3-7 днів після поїдання принади. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння в інших мишовидних, гризуни гинуть на відкритому просторі в результаті задухи.

Застосування: засіб дозволений до використання фахівцями й населенням у побуті (у житлових та нежитлових приміщеннях та поряд з ними).

Рекомендації щодо застосування. У ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕННЯХ ПРИНАДУ, не розкриваючи фільтр-пакет, кладуть на спеціальні підложки, які розміщують у попередньо виявлених місцях перебування гризунів (під укриттями вздовж стін, перегородок, біля нір тощо) на відстані 3-5 метрів одна від одної, залежно від чисельності гризунів. Бажано використовувати закриті підложки, доступні тільки гризунам, наприклад, обрізки труб, лотки, коробки, пластикові контейнери і т.п., це запобігає випадковому поїдінню засобу птицею та іншими домашніми та свійськими тваринами.

Не використовувати столовий посуд! Контроль за поїданням принади здійснювати впродовж 7-ми діб. До фільтр-пакета, який частково або повністю з'їдений, додати новий. Припинити розкладання принади тоді, коли вона повсюдно зашиється нез'їденою гризунами.

НА ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНКАХ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДДЯХ ПРИНАДУ, не розкриваючи фільтр-пакет, закладають у кожну нору та обов'язково присипаюсть вхід невеликою кількістю грунту.

Норма витрати. У закритих приміщеннях на підложку кладуть 1-3 фільтр-пакети, на присадибних ділянках у нірку ― 2-3 фільтр-пакети, на сільськогосподарьских угіддях ― 1,5-2,5 кг/га. УВАГА! Принаду розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеною гумовою рукавичкою. ЗАБОРОНЕНО торкатись принади голими руками згідно з умов безпеки та у зв'язку з можливим відлякуванням гриззунів людським запахом.

Заходи безпеки: тримати засіб у місцях, недоступних для дітей та тварин. Не торкатися засобу оголеними руками. Розкладати засіб необхідно пінцетом або в гумових рукавичказ. У разі ропадання засобу на шкіру негайно промити значною кількістю води з милом. Під час роботи з засобом не варто вживати їжу, напої або палити. Після завершення всіх процедур залишки засобу та гризунів необхідно зібрати та закопати в землю на глибину 0,5 метра. У разі попадання засобу у шлунок негайно звернутися до лікаря.

Протиотрута: вітамін К1 (фітоменадіон).

Умови зберігання: в темному сухому місці при температурі від -15 до +30 градусів та відносій вологості повітря не більше 85%.

Засіб є малотоксичним (ІV клас небезпечності). Маса нетто: 250г.

Термін придатності та зберігання: 36 місяців.

Дата виготовлення відповідає номеру партії і вказана на кромці пакета.

facebook twitter
Характеристики
Вид вредителя Крысы
Информация для заказа
 • Цена: 16,76 грн.
Отзывы о товаре